.
-

Popis inzerátu:


Táto ohromujúca fenočka Husky Doodla je živým obrazom kontrastu a krásy. Jej elegantné čierne srstové plátno je ozdobené bielymi labkami a jasnou bielou hrudou, vytvárajúc dokonalý obraz harmónie a elegance. Jej očká, hlboké a zvedavé, odrážajú jej vnútornú múdrosť a oddanosť. Jeho roztomilý nos vytvára krásny kontrast s čiernou srstou, a jej usmiaty výraz zahreje srdce každého, kto ju stretne.

Toto šteniatko je symbolom dokonalosti v jednoduchosti. Jeho hladká, kudrnatá čierna srsť je jemná na dotyk a jej biele labky a hruď sú ako záblesk čistého snehu. Je stvorená pre lásku a teší sa, keď môže byť v spoločnosti človeka.

Jeho vnútorný charakter je tak krásny ako jeho vonkajší vzhľad. Je to inteligentná a verná spoločníčka, pripravená vás sprevádzať na dobrodružstvách a zdieľať s vami nekonečnú lásku. Jeho biela hrud je ako symbol jej čistého srdca, ktoré je plné oddanosti a lásky.

Toto šteniatko Husky Doodla nie je len domácim miláčikom, je to priateľ, spoločník a člen rodiny, ktorý prinesie do vášho života radosť, lásku a nekonečnú oddanosť. S jeho krásou a charakterom je ťažké odolať a je pripravený zaplniť vaše dni šťastím a láskou.

Odber začiatkom Novembra


#Huskypoo, #HuskyDoodle, #Husky, #Doodle, #Kralovskypudel,


Označiť zlý inzerát
Prečo považujete inzerát za nevhodný/zlý ?
Označiť chybnú kategóriu
Vyberte kategóriu ktorú považujete za chybnúKategória inzerátu bola nahlásená.:
Odporučiť kamarátovi
Váš email Kamarátov email Správa