.
-

Popis inzerátu:


Zoznamujeme vás s krásnou a jedinečnou fenkou Husky Doodla, ktorá je skutočným zázrakom prírody. Jej tmavomodré oči, hlboké ako oceán, vám pravidelne vrhnú do duše, a dovolia vám spoznať celý svet v jedinom pohľade.

Toto šteniatko je zhmotnením elegancie a štýlu. Jej hladká čierna srst je tak jemná na dotyk, že ju budete chcieť neustále hladkať a objímať. Je to malý klenot, ktorý sa bude tým najlepším spôsobom týkať vášho srdca.

Jej osobnosť je rovnako očarujúca ako jej vzhľad. Je inteligentná, hravá a verná, a bude pripravená byť vaším neustálym spoločníkom na všetkých dobrodružstvách. Táto fenka Husky Doodla je ako rozprávkový spoločník, ktorý bude vaším najlepším priateľom.

Ak hľadáte viac ako len domáceho maznáčika, ak chcete spoločníka, ktorý vás bude sprevádzať na cestách života s láskou a oddanosťou, potom je táto fenka Husky Doodla tou pravou voľbou. Je pripravená pridať kúzlo do vášho života svojou krásou a charakterom, a stane sa neodolateľným prírastkom do vašej rodiny. Nezmeškajte príležitosť mať toto úžasné šteniatko ako svojho verného spoločníka.


Odber začiatkom novembra.
Prijateľná suma

#Huskypoo, #HuskyDoodle, #Husky, #Doodle, #Kralovskypudel,


Označiť zlý inzerát
Prečo považujete inzerát za nevhodný/zlý ?
Označiť chybnú kategóriu
Vyberte kategóriu ktorú považujete za chybnúKategória inzerátu bola nahlásená.:
Odporučiť kamarátovi
Váš email Kamarátov email Správa